4-ОПП: Форма бланка 4-ОПП и зачем нужен этот документ

4ОПП, форма бланка 4-ОПП

Приветствую вас коллеги предприниматели. Давненько я не выкладывал нужные бланки для ведения предпринимательской деятельности в Украине.

Сегодня вашему вниманию представляю бланк справки о постановке учета плательщика налогов, точное название : 4-ОПП — ДОВІДКА ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ (БЛАНК В РЕДАКЦИИ ПРИКАЗА № 149 ОТ 03.04.02 Г.)

Давайте немного разберемся, что это за справка.

Налоговая форма 4 ОПП

Налоговая форма 4-ОПП это документ который вы получаете при регистрации в налоговой инспекции и заполняется данный документ представителем налоговой инспекции. Вот цитата приказа:

 

3.10. Після взяття платника податків на облік за основним місцем обліку орган державної податкової служби формує довідку про взяття на облік платника податків за ф. N 4-ОПП (додаток 2). Така довідка надсилається платнику податків наступного робочого дня з дня взяття на облік. За згодою платника податків не пізніше наступного робочого дня після взяття його на облік така довідка може бути видана платнику податків чи уповноваженій особі платника податків в органі державної податкової служби.

И еще:

Довідка про взяття на облік платника податків за ф. N 4-ОПП (свідоцтво за ф. N 4-УРП) є єдиним документом, який підтверджує взяття платника податків на облік в органі державної податкової служби. Довідка (свідоцтво) видається безоплатно та є дійсною лише на території України. На території держав, з якими Україна уклала міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування, застосовується довідка-підтвердження статусу податкового резидента України.

Срок выдачи этого документа на следующий день после постановки на учет вас, как частного предпринимателя или предприятия. При утере этого документа у вас есть возможность сделать запрос на выдачу формы №4-ОПП.

Прочитать приказ можете по ссылке http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/an/609/RE20300.html

Скачать бланк вы можете здесь  СКАЧАТЬ 4-ОПП — ДОВІДКА ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ (БЛАНК В РЕДАКЦИИ ПРИКАЗА № 149 ОТ 03.04.02 Г.)

И еще немного о том, как заполнять поля справки 4-ОПП ( ссылка на источник http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/an/609/RE20300.html )

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ ПОЛІВ ДОВІДКИ (Мінфін, наказ від 09.12.2011 р. N 1588)

1. Рядок «Повне найменування або прізвище, ім'я, по батькові для фізичної особи» заповнюється із урахуванням такого:

1.1. Для договору про спільну діяльність зазначається «Договір про спільну діяльність від ________ N _____ — уповноважена особа ____________________________________».
(найменування та код за ЄДРПОУ уповноваженої особи)

1.2. Для угоди про розподіл продукції зазначається «Угода про розподіл продукції від ________ N ____ — інвестор _____________________________________».
(найменування та код за ЄДРПОУ інвестора)

1.3. Для договору управління майном зазначається «Договір управління майном від ________ N ____ — управитель майна ________________________________».
(найменування та код за ЄДРПОУ управителя майна)

1.4. Для фізичної особи — підприємця перед прізвищем, ім'ям та по батькові такої особи обов'язково вказується «Фізична особа — підприємець».

1.5. Для фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, перед прізвищем, ім'ям та по батькові такої особи обов'язково вказується вид професійної діяльності, наприклад, «Приватний нотаріус», «Адвокат» тощо.

2. Якщо юридична особа перебуває у процесі припинення, то у рядку «Керівник» перед прізвищем, ім'ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків (серією та номером паспорта) голови ліквідаційної комісії (ліквідатора) юридичної особи обов'язково вказується відповідно «Голова ліквідаційної комісії» або «Ліквідатор».

3. Після рядка «(найменування та код органу державної податкової служби)» зазначається:

3.1. Для дипломатичної місії, яка виконує обов'язки податкового агента щодо сплати податку з доходів фізичних осіб, — «як податковий агент щодо сплати податку з доходів фізичних осіб».

3.2. Для постійного представництва нерезидента, що включено до реєстру платників податків — нерезидентів із ознакою платника податку на прибуток, — «як постійне представництво нерезидента».

4. Рядки щодо строку дії довідки за ф. N 4-ОПП заповнюються із урахуванням такого:

4.1. Для фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, зазначається строк, якщо такий строк вказаний у свідоцтві про реєстрацію чи іншому документі (дозволі, сертифікаті тощо), що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності.

4.2. Для договору про спільну діяльність зазначається строк дії договору про спільну діяльність, якщо такий строк указаний у договорі.

4.3. Для договору управління майном зазначається строк дії договору управління майном, указаний у договорі, або п'ять років, якщо сторони не визначили строку договору управління майном.

4.4. Якщо платник податків створений на визначений строк чи перебуває на обліку в органі державної податкової служби до визначеного терміну, зазначається відповідна дата.

На этом все. Уверен данная информация пригодится всем предпринимателям и бланк формы 4-ОПП пригодится предпринимателям.

Автор и ведущий блога Предпринимательство как образ жизни  Николай Якименко.

Всем удачного бизнеса.

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Николай Якименко/ автор статьи

Предпринимательство у меня в крови. Подписывайтесь на мой Телеграм канал https://t.me/nikyakTelegram и получайте анонс новых статей блога и другое.
Тема: Предпринимательство как Образ Жизни

Авторский блог Николая Якименко
Понравилась статья? Поделись с друзьями
Комментарии: 3
  1. Анна

    Доброго времени суток, подскажите, пожалуйста, я поменяла фамилию и в течении короткого времени внесла изменения в свидетельство физ. особы предпринимателя, а вот в налоговую когда пришла, ничего менять не пришлось, так как числилась уже по новой фамилии. 4-ОПП на руках у меня по старой фамилии. Как получить новую, надо ли писать заявление и если да, то есть ли форма и будет ли штраф? Спасибо.

  2. Анна

    Спасибо большое !!!!! Только здесь получилось удачно и сразу скачать бланки ! Ещё раз большое СПАСИБО!!!

  3. zaxvatu.net

    а как книгу учета нумеровать ? каждый лист или через один ? и какое надо писать письмо в свободной форме на регистрацию этой книги?

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: